Domů>Pohodlná pánská saka

Obchodní zástupci pojišťoven, někdy také nazývaní jako pojišťovací agenti, mají specifické zaměstnání. Určitou část své pracovní doby mohou trávit na pobočce pojišťovny a poskytovat služby těm klientům, kteří se rozhodnou zavítat přímo na pobočku, protože ji mají při cestě nebo také proto, že o žádné cizí návštěvy ve svém bytě nebo domě nestojí. Zbytek své pracovní doby tráví na cestách a objíždí naopak ty klienty, kteří nemají čas dostavit se na pobočku a probrat tam všechny svoje požadavky. Pojišťovací agenti musí dobře vypadat nejen při jednání s klientem v kanceláři pojišťovny, ale také při svých cestách po domácnostech klientů.

Sako může být nejnovějším módním hitem, ale vypadá skvěle jedině, když dobře padne

Velmi často jsou obchodními zástupci pojišťoven právě muži. Jejich oděv musí být dostatečně reprezentativní, aby u klientů vzbudili důvěru. S některými klienty se setkávají opakovaně, s jinými poprvé, proto je jejich zevnějšek důležitý. Na schůzku se nemusí dostavit v obleku. Možná by se klient cítil tak trochu nesvůj před takto noblesně oblečeným mužem. Mnohdy stačí mít na sobě elegantní kalhoty, ani nemusí být společenské, společenskou košili a sako. Košile ještě může být doplněna kravatou. Pánská saka též nemusí být společenská. Obléknout si může i moderní nebo sportovní sako a bude stále elegantně oblečený.

Základem dokonalého vzhledu je sako, které perfektně sedí. Moderní pánská saka i pánská sportovní saka k riflím se posuzují podle stejných hodnot, a jakmile některá z nich není ideální, může pokazit celkový vzhled muže. Sako musí být dostatečně dlouhé. Moderní saka bývají většinou kratší, než saka společenská, ale i tak se nic nesmí přehánět. Štíhlým mužům dokážou prodloužit siluetu, naopak ty silnější zbytečně rozšiřují. Každé sako musí dokonale sedět v ramenou. Že jsou ramenice delší nebo kratší, je vidět na první pohled. Také rukáv v rameni musí být správně posazený, jinak má neustále tendenci se krčit a prohýbat. Když si pak muž stoupne pěkně rovně, měl by rukáv splývat a ne se krčit. Ani v pase nesmí být sako příliš úzké, jinak se mohou rozevírat knoflíky a ani příliš široké. Límec za krkem musí pěkně ležet na krku a nesmí odstávat a rukávy nesmí být ani příliš dlouhé, ani krátké. Dosahovat by měly k zápěstí ruky muže. Pokud sako splní všechny tyto podmínky, je ještě potřeba zhodnotit, zda se v něm muž cítí naprosto pohodlně. Jedině v pohodlném saku bude moci dobře vykonávat svoji práci, bude se moci na ni dokonale soustředit a nebude muset přemýšlet nad tím, kdy konečně přijde ten okamžik, ve kterém bude konečně moci odložit to nepohodlné, byť moderní, sako. 

Máte nápad, připomínku či vzkaz? Napište nám!

facebook Luxusní-obuv.cz

Extra-spodní-prádlo.cz vám nabízí luxusní prádlo a plavky. Nabízíme luxusní dámské spodní prádlo, podprsenky, kalhotky, tanga a korzety. Originální dárky pro muže a ženy pohodlně na jednom místě, rychle a za férové ceny nabízí Originální-dárečky.cz. Nádherné clip in vlasy za super ceny. Hledáte kravaty, které oslní Vaše obchodní partnery a příbuzné? Dárky nejen k narozeninám, netradiční dárky a skvělé zážitky má pro vás e-shop Netradicni-darecky.cz. Army shop pro všechny fanoušky military a outdoor stylu. Chirurgická ocel a šperky z chirurgické oceli za jedinečné ceny pouze v e-shopu Vyberšperky.cz.

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

položek: 0

cena: 0 Kč

zobrazit košík

Kvalitní povlečení za super ceny vám nabízí eshop Levné-ložní-povlečení.cz. Určitě hledáte pěkné kojenecké oblečení pro vaše miminko. Jízdní kola pro každého cyklistu.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte Další informace